Loading...
logo DTP factory

S čím vám rádi pomůžeme?

Poskytujeme kreativní myšlení a specializujeme se na identitu každého zákazníka. Chápeme hodnotu, kterou může úspěšná značka či produkt přinést.

Postaráme se o každý krok procesu navrhování a vždy úzce spolupracujeme s našimi klienty, ať už velkými či malými. I z malého zákazníka může díky nám vyrůst velký.

Rádi vám předložíme férovou kalkulaci za rozumnou cenu, která bude transparentní již od samého začátku. Víte za co budete platit. Samozřejmostí je záruka na všechny námi poskytované služby!

Záruka plnění domluvených termínů

Vždy plníme dohodnuté termíny a ručíme za ně vlastní pověstí, proto se můžete spolehnout na včasné dodání všech našich služeb. Pokud se nám termín dodržet nepodaří, neplatíte za naši práci vůbec nic!

Kontaktujte nás a zjistěte, co vše bychom pro vás a vaši společnost mohli vytvořit. Rádi poradíme s výběrem vhodných materiálů, grafických stylů či současných trendů. Oblékneme vaši společnost do jednotného grafického kabátku a dáme ji nezaměnitelný punc profesionality, který k vám přiláká mnoho nových klientů.

Těšíme se na vás a rádi vás přesvědčíme o našich kvalitách.

Grafické práce
Je důležité udělat první nejlepší dojem a zajistit si tak uznání vašich zákazníků. Jsme tady, abychom dali vaši firmě a značce punc kvality. Spolu vytvoříme výjimečné věci.
Tisk a zpracování
Pro naše zákazníky chceme jen to nejlepší. A to samé si přeje náš zákazník pro své klienty. Pokud chce kdokoliv s tiskovinami udělat co nejlepší dojem, tak se může spolehnout na naší pestrou nabídku speciálních papírů, kartonů a obalového materiálu. V naší kreativní tvorbě se spoléháme jen na špičkové dodavatele a výrobce papíru ( Gmund, KEAYKOLOUR, Fedrigoni).

Vzorník materiálů vám rádi osobně ukážeme. Navíc jako jedni z mála tiskneme od jednoho kusu!

Zajištujeme také zušlechťování tiskovin - slepotisk, zlatotisk, letterpress, laserový výsek, kašírování a barvení hran.
Webové stránky a služby
Vytvoříme působivé webové stránky, uvedeme je do provozu a budeme se starat o to, aby Vám přinášely pravidelný zisk.

Samozřejmostí je optimalizace pro všechna dnešní mobilní zařízení, moderní vzhled a klientská přívětivost.
Fotografie a postprodukce
Díky profesionálnímu softwaru pro úpravu fotografií a zkušeným odborníkům můžeme z vašich fotografií vytvořit umělecká díla. Zabýváme se profesionální retuší lidí, objektů a přírody. Zpracováváme produktové fotografie pro katalogy a webové stránky.

Máte zájem i o profesionální focení produktu? Jste modelka a chcete vytvořit book? Nebo chcete vytvořit originální knihu s vaším miminkem? S důvěrou se na nás obraťte.

Dodržujeme profesionalitu, mlčenlivost a záruku kvality!
Video a postprodukce
Video s kreativní animací, pohyblivou grafikou, hlasovými a zvukovými efekty může vyprávět váš příběh a udělat skvělý první dojem pro vaše zákazníky.

Dokážeme tvořit nejen poutavá firemní videa , ale i videa zaměřená na prezentaci jednotlivého produktu či značky. Používáme pouze profesionální techniku a aplikace. Tím můžeme zaručit ten nejlepší profesionální výstup.

umíme vše co potřebujete